بی‌غم: امیدوارم روندمان را حفظ کنیم/ در نبود دبیری، وظیفه ما سنگین‌تر شده است

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حمید بی‌غم پس از برتری دو-یک تیمش در دیدار با تأسیسات دریایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فکر می‌کنم علی‌رغم اینکه بازی اول لیگ بود و 2 تیم بازی‌های تدارکاتی برگزار نکرده بودند، بازی بسیار جذاب و پرحادثه بود. امیدوارم این 2 تیم در کورس قهرمانی بمانند و رقابت‌ها را باقدرت ادامه بدهند تا به تیم ملی ما هم کمک شود.

وی در ادامه افزود: ما می‌دانستیم در تیمی که مهدی جاوید را در اختیار دارد بازی با رأس انجام می‌شود و ما هم، راه‌هایی که توپ به مهدی جاوید می‌رسید را بسته بودیم. اگر هم توپ به این بازیکن می‌رسید، با برگشت به عقب سعی در کنترل شرایط داشتیم تا خطری متوجه دروازه‌مان نشود.

بی‌غم در مورد نتیجه این دیدار نیز گفت: من خیلی امیدوار بودم و پیش از بازی هم گفته بودم که 3 امتیاز را می‌گیریم چراکه بازیکنان ما در یک ماه اخیر فعل خواستن را صرف کردند و با تمام وجود در تمرینات حضور داشتند که از آن‌ها تشکر می‌کنم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی در ادامه افزود: مسلماً تیم ما در آینده بهتر می‌شود. ما بازی تدارکاتی نداشته‌ایم و اگر رفته‌رفته تیممان شکل بگیرد، فکر می‌کنم وضعیت بهتری پیدا خواهیم کرد. با توجه به نبود خانواده دبیری، ما تنها نماینده فوتسال آذربایجان در لیگ برتر فوتسال هستیم. مسئولیت ما سنگین‌تر شده است و باید کاری کنیم که این مردم را خوشحال شوند. امیدوارم در کورس قهرمانی باشیم و بتوانیم قهرمانی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در مورد لغو تعدادی از دیدارهای هفته نخست لیگ برتر نیز گفت: ما نباید در مورد بحث‌های مدیریتی نظر بدهیم اما فکر می‌کنم، چون کمیته فوتسال امسال انضباط خاصی را در دستور کار داده، شرایط کمی برای تیم‌ها سخت شده است. پیش‌ از این اعلام می‌کردند که مسابقات در فلان روز شروع می‌شود و همه می‌دانستند که مسابقات با 20 روز تأخیر آغاز خواهد شد.

وی افزود: امسال این اتفاق رخ نداده و به همین دلیل شروع بازی‌ها سخت شده است. امسال سال سختی است اما فکر می‌کنم شرایط نسبت به سال‌های گذشته بهتر خواهد بود. من مشکلی از ظر مدیریتی نمی‌بینم و تابع کمیته فوتسال و خانواده فوتسال هستم.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *