تکاب به عنوان "شهر پایلوت طرح‌های اقتصاد مقاومتی" آذربایجان‌غربی انتخاب شد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، ایرج ثقفی امروز در دومین جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی که در سالن استانداری آذربایجان غربی برگزار شد اظهار کرد: راه‌های مواصلاتی و جاده‌ای شهرستان تکاب در وضعیت نامطلوبی قرار دارد که نیازمند توجه بیش از پیش مسئولان است.

وی افزود: آسفالت جاده شهرستان تکاب به شهرستان شاهین دژ یکی از نیازهای اصلی شهرستان تکاب است که در برنامه‌های سفر اخیر ریاست جمهوری به استان آذربایجان غربی نیز گنجانده شده بود.

فرماندار تکاب گفت: در قالب برنامه های دولت یازدهم، شهرستان تکاب به عنوان شهر پایلوت برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی انتخاب شد.

ثقفی خاطرنشان کرد: اداره‌کل راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی باید بیش از پیش این مهم را مدنظر قرار دهند تا خواسته مردم برآورده شود و قسمتی از مشکلات نیز برطرف شود.

وی بیان کرد: مسیز تکاب به شاهین دژ باید در اولویت اقدامات جاده‌ای قرار گیرد و تا پایان فصل کاری نیز تمام شود و اعتبار ویژه برای بهسازی آسفالت و راه‌های مواصلاتی شهرستان تکاب در نظر گرفته شود چرا که توجه نکردن به این مهم می‌تواند بحران و مشکلات اجتماعی ایجاد کند.

فرماندار تکاب تصریح کرد: مبلغ 10 میلیارد ریال اعتبار برای اقدامات جاده‌ای اختصاص یافته است و این مبلغ تنها می‌تواند به بازسازی و آسفالت فقط 7 کیلومتر از جاده کمک کند.

وی تاکید کرد: متأسفانه بیشتر جاده‌های شهرستان تکاب تخریب شده‌اند و برطرف کردن این مشکل اهتمام جدی مسئولان را نیاز دارد تا بتوانیم در اسرع وقت تمامی کارها را انجام دهیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *