دوقطبی‌کردن جامعه از اهداف دشمنان است/ شیطان بزرگ بداند نقشه آنها در ایران جواب نخواهد داد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان‌های گلستان، حجت‌الاسلام علی‌اکبر نصرتی امام‌جمعه موقت گنبدکاووس ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این شهرستان اظهار داشت: دشمنان انقلاب برای رسیدن به اهداف خود سعی بر ایجاد دوقطبی کردن کشورمان را دنبال می‌کند که مسئولان و ملت ما باید از این توطئه و فتنه ها هوشیار باشند.

وی افزود : مستکبران برای تضعیف روحیه افکار مردم و فاصله انداختن بین مردم و نظام نقشه‌هایی طراحی می‌کنند اما شیطان بزرگ بداند که نقشه آنها در انقلاب اسلامی ایران جواب نخواهد داد.

امام جمعه موقت شهرستان گنبدکاووس در ادامه به موضوع هفتم تیرماه سال 60 اشاره کرد و گفت: از حادثه هفتم تیرماه می‌توانیم درس و عبرت های زیادی بگیریم و این تجربه‌ها را که در اوایل انقلاب بدست آوردیم باید در سرلوحه زندگی خودمان قرار دهیم.

وی افزود‌: آمریکایی‌ها برای ضربه‌زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران طرح ترور شخصیت‌ها مهم کشور را در اوایل پیروزی انقلاب، جنگ دفاع مقدس، تحریم، فتنه را پیاده کردند و اکنون هم برنامه موشکی را بهانه می‌کنند اما آنها بدانند که انقلاب اسلامی بجای تضعیف شدن روز به روز قوی‌تر و مستحکم‌تر می‌شود.

امام جمعه کلاله: افراد متمکن جامعه باید حقوق محرومان را مدنظر قرار دهند

حجت‌الاسلام والمسلمین کشیری هم در خطبه‌های نمازجمعه این کلاله اظهار داشت: اگر زکات واجب شده در دین اسلام و وجوهات شرعی پرداخت شود، بسیاری از مشکلات جامعه مرتفع می‌شود.

امام‌جمعه کلاله با گرامیداشت یاد شهید بهشتی و  شهیدان 7 تیر به هفته قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: قاضی باید در مسئولیتش حکم الله را  اجرا کند و در آن پافشاری کند.

وی با تشریح ویژگی منافقان گفت: منافقان با انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی، دشمنی خود را با نظام و انقلاب اسلامی نشان دادند و به دشمن مردم رژیم بعثی پیوستند و منافق با زبان دین، تیشه به ریشه دین می‌زند.

امام‌جمعه کلاله به سالروز بمباران شیمیایی سردشت اشاره کرد و گفت: ما مدیون خون شهدایی هستیم که در جوانی، خون خود را تقدیم کردند تا ما امروز در امنیت و عزت باشیم.

کشیری با اشاره به سالروز تخریب بقاع متبرکه اظهار داشت: وهابیت دست ساخته انگلیس است و آن‌ها با تکفیر به قتل و جنایت علیه مسلمانان و تخریب اماکن اسلامی پرداختند و نیروهای انتظامی و نظامی و اطلاعاتی ما امروز اجازه تحرک به دشمنان و داعشی‌ها در کشور نخواهند داد.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *