نوجوانان ایران قهرمان آسیا شدند

[ad_1]


نتایج کشتی گیران کشورمان در روز دوم این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۵۰ کیلوگرم میلاد رضانژاد حسینوند در مبارزه نخست با نتیجه ۹ به ۲
کشتی گیر هندی را شکست داد.

او در دور بعد مقابل حریفی از کشور کره جنوبی
با نتیجه ۸ به صفر به پیروزی رسید.

رضا نژاد در مرحله نیمه نهایی نیز با
نتیجه ۲ به صفر کشتی گیر ژاپنی را شکست داد و به دیدار فینال رسید. 

او در
این دیدار در مقابل کشتی گیری از کشور قرقیزستان در لحظات پایانی، با نتیجه
۲ به ۲ مغلوب شد و به مدال نقره بسنده کرد. (۱- قرقیزستان ۲- ایران ۳-
قزاقستان و هند)

در وزن ۵۸ کیلوگرم محسن مدهنی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل
کشتی گیر تاجیکستانی با نتیجه ۸ به صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه
نهایی شد.

او در این مرحله نیز با نتیجه ۴ به ۲ کشتی گیر ژاپنی را شکست داد و
به دیدار فینال راه یافت.

مدهنی در این دیدار مقابل حریف قزاقستانی ضربه
فنی شد و به مدال نقره رسید. (۱- قزاقستان ۲- ایران ۳- قرقیزستان و ژاپن)

دروزن ۶۹ کیلوگرم علی کبیری در دور اول با نتیجه ۹ به صفر کشتی گیر هندی را
شکست داد.

او در دور دوم مقابل نماینده کره جنوبی با نتیجه ۸ به صفربه
پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. 

او در این مرحله بانتیجه ۶ به
۵ از سد کشتی گیر تاجیکستانی گذشت و راهی دیدار فینال شد. 

او در این دیدار
مقابل کشتی گیری از کشور چین با نتیجه یک به یک پیروز شد و صاحب مدال طلا
شد. (۱- ایران ۲- چین ۳- قزاقستان و هند)

نتایج کشتی‌گیران کشورمان در روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا نیز به شرح زیر است:

در وزن ۴۲ کیلوگرم محمد کریمی نیا در کشتی اول با نتیجه ۲ بر یک مقابل
مامیربیکوف از قزاقستان مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد.

او در این
دیدارمقابل حریف قرقیزستانی با نتیجه ۳ بر ۳ به پیروزی رسید و صاحب مدال
برنز شد. (۱- هند ۲- قزاقستان ۳- ایران و ازبکستان)

در وزن ۴۶ کیلوگرم محمدحسین ابوالحسنی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر ۲ جومایف
از ترکمنستان را شکست داد اما در دور بعد  با نتیجه ۴ بر صفر مقابل حریف
ازبکستانی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. (۱- قزاقستان ۲- کره
جنوبی ۳- ازبکستان و ژاپن)

در وزن ۵۴ کیلوگرم محمد حسینوند در مبارزه نخست کشتی گیری از کشور سوریه را
با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد.

او در دور بعد نیز با نتیجه ۹ بر یک حریف هندی
را شکست داد و راهی دیدار فینال شد.

حسینوند در دیدار فینال مقابل کشتی
گیر قرقیزستانی با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد. (۱-
ایران ۲- قرقیزستان ۳- هند و کره جنوبی)

در وزن ۶۳ کیلوگرم مصطفی کاید خورده پس از استراحت در دور اول در دور بعد
با نتیجه ۵ بر ۴ تسوتسومی از ژاپن را شکست داد.

او در دور بعد نیز کشتی گیر
قرقیزستانی را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد و راهی دیدار فینال شد اما دراین
دیدار مقابل کشتی گیری از کشور قزاقستان با نتیجه ۸ بر یک شکست خورد و به
مدال نقره رسید. (۱- قزاقستان ۲- ایران ۳- قرقیزستان و ازبکستان)

در وزن ۷۶ کیلوگرم مهران سعادتی فر در دور نخست کشتی گیر ترکمنستانی را با
نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

او در دور بعد مقابل حریف ازبکستانی با نتیجه ۱۰ بر
۸ به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. سعادتی فر در این دیدار
مقابل  کشتی گیر قزاقستانی با نتیجه ۲ بر ۲ مغلوب شد و نایب قهرمان شد. (۱-
قزاقستان ۲- ایران ۳- قرقیزستان و هند)

در وزن ۸۵ کیلوگرم محمد نصرتی در دور اول مقابل کشتی گیر کشور ژاپن با
نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید و در دور دوم نیز نماینده ازبکستان را ۴ بر
صفر شکست داد. 

او در مرحله نیمه نهایی حریف قرقیزستانی را ۲ بر صفر مغلوب
کرد و راهی دیدار فینال شد. نصرتی در این دیدار مقابل حریف هندی با نتیجه ۲
بر یک مغلوب شد و به مدال نقره رسید. (۱- هند ۲- ایران ۳- قرقیزستان و کره
جنوبی)

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم سید مجتبی حسینی در دور اول سوزوکی از ژاپن را با نتیجه
۳ بر صفر شکست داد. 

او در دور بعد کشتی گیری از کشور ازبکستان را با نتیجه
۲ بر صفر مغلوب کرد و در مرحله نیمه نهایی حریفی از کشور کره جنوبی را با
نتیجه ۲ بر صفر شکست داد و راهی دیدار پایانی شد.

حسینی در دیدار فینال
کشتی گیری از کشور قرقیزستان را با نتیجه ۲ بر یک مغلوب کرد و صاحب مدال
طلا شد. (۱- ایران ۲- قرقیزستان ۳- هند و کره جنوبی)

بنا بر این گزارش رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

١- ایران ٨٧ امتیاز

٢- قزاقستان ٧٧ امتیاز

٣- قرقیزستان ٧٥ امتیاز

٤- هند ٦٥ امتیاز

٥- کره جنوبی ٥٣ امتیاز

٦- ازبکستان ٥٣ امتیاز

٧- ژاپن ٤٩ امتیاز

٨- ترکمنستان ٢٧ امتیاز

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *